Sağlık net

Sağlık.net v2

Medware hastane bilgi yönetim sistemi Sağlık Net entegrasyonunuda içerisinde barındırmaktadır. Sağlık.Net yazılımında gerekli tanımlamaları yaparak, gönderimlerinizi otomatik olarak sistemin yapmasını sağlayabilirsiniz.
Küçük ölçekli sağlık kurumlarına özel sağlık-net yazılımımız mevcuttur. Sağlık Net bildirim başarımız %99 un üzerindedir. Verilerinizi gönderirken ihtiyacınız olacak tek şey Medware.net'in güvenlik ve performansıdır.
Sağlık net yazılımı ile geçmişe dönük istatistik alıp, eksikliklerinizi erken bir sürede farkedebilirsiniz. Sağlık net programı için hiç bir ücret ödemeden ücretsiz sunum alabilirsiniz.

Sağlık Net 2 nedir?

Sağlık NET 2, sağlık kurumlarında üretilen her türlü veriyi, doğrudan üretildikleri yerden, standartlara uygun şekilde toplamayı, toplanan verilerden tüm paylaşımlar için uygun bilgiler üreterek sağlık hizmetlerinde verim ve kaliteyi artırmayı hedefleyen, entegre, güvenli, hızlı ve genişleyebilen bir bilgi sistemidir. Sağlık-NET bu çerçevede, sağlık envanterinin oluşturulması, tıbbi kayıtlarının korunması, bilgi transferi ve temel sağlık verilerinin toplanması amacıyla ortaya çıkmıştır.

Sağlık NET uygulamasında MedWare.net standartlara uygun, gerekli verilerinizi otomatik ve sorunsuz olarak Sağlık.Net’e iletebilen, kullanıcıların kolay kullanabilecekleri, ekstra maliyet ve sisteme yük getirmeyen bir yapıda çalışmaktadır. Bunun yanı sıra yönetici ve yetkili kullanıcılar, gönderilmiş bilgileri görüp, bu işlemler ile ilgili istatistikleri kontrol edebilmektedir.

Sağlık net ve Medware.net PBYS

Bu kapsamda hazırlamış olduğumuz Medware.net PBYS (Poliklinik Bilgi Yönetim Sistemi) yazılımı Sağlık net 2 sistemine tam entegre olarak online çalışmaktadır. Muayene ve polikliniklerin tüm sorunlarına cevap verecek kapsamında yazılan programımız, kullanıcı dostu ara yüzü, yüksek teknolojisi ve güçlü alt yapısı ile hızlı kullanıma sahiptir. Mevzuat ve uygulamalardaki değişiklikler hızlı ve online olarak güncellenmektedir. Sağlık net kapsamındaki tüm veri setlerini kapsayan programımız, diş, göz, kadın doğum gibi farklı branşlara yönelik anemnez yapıları ile çalışabilmektedir. Ayrıca Sağlık Bakanlığı’nın ve SGK’nın belirlediği disiplinlere göre çalışan programımız; uluslararası standartlara uygun kod alt yapılarını kullanmaktadır.

Modüllerimiz


Hasta Kayıt ve Kabul
Randevu
Fatura
Muayene ve Anamnez
Reçete
Sağlık Net
İstatistik ve Raporlama
Görüntüleme
Dijital Arşiv
Mesajlaşma ve Görev yönetimi
SMS ve Mail Modülü

Neden MedWare.net PBYS


Sağlık Net 2 ile tam entegrasyon
Hızlı ve güvenli hasta kaydı
İsteğe bağlı Kimlik Paylaşım Sitemine entegre hasta kayıt
Zaman ve kaynak Planlamasına Dayalı Randevu Modülü
Mesajlaşma ve Görev Tanımlama Modülü
Dijital Arşiv : Dicom ve Jpeg formatında Görüntüleme Arşivi
Kullanımı kolay, hızlı veri girişi sağlayan detaylı Anamnez'ler
Veri girişinde sık kullanılan tanımları ve bilgileri tanımlama
Sağlık Net'e otomatik veya manuel bilgi gönderme seçeneği
SMS ve Mail Entegrasyonu ile hastalarınıza istediğiniz gibi ulaşın
Faturalama
e-Reçete
Detaylı İstatistik ve Raporlama
Yüksek Teknoloji
Hızlı ve etkin kullanım
Tek veya çoklu kullanım
Güvenilir alt yapı ve veri tabanı
Online Güncelleme
7/24 online destek
Profesyonel Destek Ekibi
HL7 disiplini
Medula ve Avuçiçi(biyometrik okuma) Tanıma Alt Yapısı
Yetkilendirme
İş Akış Şemasına Göre Çalışma